Chevrolet Matiz 0.8 Pure (2005)
autoreview

Signalement
Uitvoering | Matiz 0.8 Pure |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2005 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand bij aanschaf | 44.898 km |
KM-stand laatst | 70.000 km |
De blauwe Cocon
- 54.700 km
Omdat ik lekker zuinig en goedkoop wil rijden vorig jaar een Matiz gekocht.de 0.8 pure in fel blauw
Na een jaartje rijden zal ik mijn bevindingen hier eens neer zetten.Heb zoveel negatieve ervaringen gezien..
Hij is inderdaad niet snel,en dat is eigenlijk mijn voornaamste kritiek.Dat ze bij de stoplichten zitten te duwen omdat het maar niet op wil schieten.Maar uiteindelijk kom ik er wel.
Op de snelweg kun je rustig 120 rijden,en is zowaar zelfs stil te noemen.en dat voor zo'n klein ding.Ik heb bovendien niet het gevoel dat ik onveilig zit,maar ik ben toch niet zo'n angsthaas..Ik vind hem verder best lekker rijden.
Ruimte voor mij alleen is er genoeg.Bagageruimte is ieniemienie,maar dan de bank maar plat.
Ik had hem ook wat zuiniger verwacht.1 op 19 wat de dealer zegt klopt dus niet.zeg maar 1 op 14 gemiddeld.
Grote kosten gelukkig ook nog niet gehad,maar ik heb hem ook nog amper een jaar.Alleen wat kleine ergernissen,zoals water wat via de antenne naar binnen komt.
is opgelost,kapotte koplamp,remklauw los,en een piepende v snaar.Niks spannends,maar moet wel weer ervoor weg.
Zou ik hierna weer een Matiz kopen?nee,want de volgende mag toch wel iets vlotter zijn.
Verder vooralsnog prima autootje
update
- 60.000 km
Matiz heeft een grote beurt gehad en er was verder niks bijzonders aan de hand.Het blijkt een heel betrouwbaar autootje te zijn.Hij doet precies wat ie moet doen:Starten en rijden.
Hij rijdt bovendien nog steeds lekker zonder rare bijgeluiden.Het grootste struikelblok wat mij betreft zijn de matige prestaties.Uitkijken met inhalen dus..,maar als de kosten laag blijven ben ik dik tevreden.
jaartje verder
- 70.000 km
Na een jaar rijden kan ik alleen maar zeggen dat deze blauwe cocon 't prima heeft gedaan.Beurtje en apk.Verder niks.Hij start meteen,ook afgelopen winter met strenge vorst,rijdt goed,geen bijgeluiden,zuinig.Ik rij voorlopig dus maar ff door.Lekker goedkoop.(Al is het niet de snelste en meest flitsende verschijning op de weg...)Zolang de kosten laag blijven ben ik dik tevreden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.