BMW 540i Executive (1999) #3

autoreview

BMW 540i Executive (1999)

Signalement

Uitvoering540i Executive
Versnellingen5, Automaat
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2016
KM-stand bij aanschaf275.000 km
KM-stand laatst280.000 km
Lezerswaardering: 54%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

bmw e39 v8

  • 280.000 km

Na 10 jaar hebben gereden in een BMW e39 523i was het tijd voor een andere BMW. Omdat de e39 mijn goed bevalt wou ik er weer een.Maar dan wel een v8 altijd al willen hebben.Na een korte zoek tocht een gevonden.Een e39 540i 4.4 liter met bijna alle opties en nu na twee jaar nog steeds een plezier om mee te rijden.De v8 rijdt geweldig en de trek kracht echt te gek.En dat voor een auto van bijna 20 jaar oud.Een minpuntje zijn de distributie geleiders van de motor.Deze gaan vaak stuk rond de 250000 km en is prijzig om te vervangen.Koste mij 2000 euro maar ben er nu wel af.Gelukkig waren mijn oude geleiders nog heel dus was er op tijd bij.Nu nog een paar kleine schades bij laten werken.En een bezoekje aan zf in delft dan ben ik eerst klaar en hoop er nog jaren in te kunnen rijden.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.