BMW 535i (1988)

autoreview

BMW 5-serie
BMW 5-serieBMW 5-serieBMW 5-serieBMW 5-serieBMW 5-serieBMW 5-serieBMW 5-serieBMW 5-serie Touring - interieurBMW 5-serie Touring - interieur

Signalement

Uitvoering535i
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar1988
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf178.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Een jaar lang heb ik tevreden in een BMW E36 320i gereden. Omdat dit merk mij erg beviel wilde ik een groter en luxer model, met airco en een zwaardere motor.
Via een kennis heb ik toen mijn huidige BMW kunnen kopen, met onderhoudsboekjes, normaal warm gereden (wat bij veel snellere auto"s vaak niet gedaan wordt, met alle gevolgen van dien) etc. Alles is in perfecte staat en zo rijdt hij ook. Je hoeft er niet snel mee te gaan, maar het kan wel.
Het verbruik is zo rond de 1 op 10, mits er zuinig mee gereden wordt. Wanneer het gaspedaal wat dieper ingetrapt wordt dan kan het verbruik makkelijk stijgen tot 1 op 5. Maar daar staat wel een geweldig rijplezier tegenover.

Wegligging, vermogen, comfort, betrouwbaarheid, plezier, alles is een ruime voldoende!

PROBLEMEN

- Trillen tussen 95 en 105km per uur. Wordt opgelost door velgen te balanceren en/of rubbers te vervangen.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.