BMW 330i Executive (2000)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | 330i Executive |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2000 |
| Jaar van aanschaf | 2005 |
| KM-stand bij aanschaf | 70.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Overgestapt van een VW 5 cilinder naar een BMW 6 in lijn. Wat een verschil zeg. De rustige stationaire loop, het geweldige geluid in elk toerengebied en de power. Dit is zoals een motor hoort te zijn. En de vorige eigenaar heeft er dan ook nog een kompressor op laten zetten bij Mosselman. De prestaties komen nu heel dicht in de buurt van een m3. De afwerking is werkelijk perfect, geen rammeltjes of kraakjes in het interieur en alles zit daar waar het hoort te zitten.
De uitrusting van deze bmw is ook top, xenon/auto.airco/alles electrisch, het zit er allemaal op. Het enige wat ie mist is volledig leer, ik heb nu half leer.
Kortom, een paar klasses hoger dan de golf IV, maar goed hij kost dan ook wel wat meer, dus dat mag dan ook wel weer.
PROBLEMEN
Heb een massaprobleempje met een koplamp. Als ik de auto start dan gaat mijn stadslicht niet branden, na een 10tal meter gereden te hebben springt hij alsnog aan. Moet ik mee naar de garage maar nog geen tijd ervoor gevonden
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
Lees ook

De BMW 3 serie E46 is leuk maar staat nog dicht bij moderne auto, de E30 staat voor oldskool fun

Praktijkervaring BMW 3-serie E46: wát, zo oud?!

Waarom de E46 de laatste oldskool BMW 3-serie was

BMW 316i Executive - 1999 - 670.037 km - Klokje rond




