BMW 325i Executive (2001)

autoreview

BMW 3-serie
BMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serie - interieur

Signalement

Uitvoering325i Executive
Versnellingen5, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf82.000 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 0%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Aleen al als je de auto start hoor je een geweldig motorgeluid waarbij je al afvraagt: hoe gauw kom ik op de weg om hem te kunnen proberen?
Het is een automaat dus je kunt volledig op deze automaat vertrouwen. Hij doet alles perfect in hoge maar ook in lage toeren hij ligt geweldig op het gas bij elke beweging op het gas of stuur volgt hij moeiteloos. Het interieur is nog steeds top er zit lederen bekleding(zwart) met houtinleg 17inch sportvelgen M-onderstel hij heeft alle opties dus mooier kun je het niet bedenken om met deze auto te kunnen rijden.
Op de snelweg zijn er niet veel die met 242km je kunnen bij houden hen ik geprobeerd vorig jaar in Duitsland naar de Auto- en Tuningshow in Essen (Duitsland).
Maar dat voel je ook in je benzinetank het is een 63 l tank maar op en neer met stevig doorrijden is 1 op 8 maar net te halen.
Normaal loopt hij 1 op 9 a 10.
De betrouwbaarheid is tot nu toe top .
Ik zal toch weer voor deze of een andere 6 cilinder kiezen omdat het de fijnste auto´s zijn om te rijden.

PROBLEMEN

Tot nu toe helemaal geen.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.