BMW 316i (1995)

autoreview

BMW 3-serie

Signalement

Uitvoering316i
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1995
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf162.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Bij BMW denk je aan degelijkheid en goed weggedrag. Dat is niet anders bij deze auto.

Motor.
De 1.6l motor (102pk) is beperkt van vermogen, maar meer dan voldoende voor dagelijks gebruik. Alleen tussen 50-80 km en 80-120 km moet je de motor flink op toeren houden en niet te snel doorschakelen naar een hogere versnelling.

Verbruik.
Met het verbruik zit het goed. De BMW heb ik aangeschaft omdat ik in het 1e jaar veel kilometers heb gemaakt en dan is een zuinige en degelijke auto wel zo fijn. Op de snelweg kun je makkelijk 1:14 rijden en in de stad is een verbruik van 1 op 12 mogelijk. Dit is natuurlijk ook afhankelijk van je rijstijl.

Weggedrag.
Het weggedrag van de auto is goed mede door de achterwielaandrijving en het goede onderstel. De auto zit als het ware bijna vastgeplakt aan het asfalt. Je kunt met een behoorlijke snelheid bochten nemen zonder dat de auto hierbij van spoor verandert.

Overig.
Verder stuurt en schakelt de auto goed. De BMW is een echter rijders auto. Dit is o.a.te merken aan de koppeling die wat zwaarder is dan bij andere merken, maar hieraan wen je snel genoeg.

opties:
lichtmetalen velgen

Ook deze BMW is een echte rijdersauto.

PROBLEMEN

Olielekkage. De pakkingen zijn vervangen maar de auto zweet nu nog olie. Het gaat gelukkig om een hele kleine hoeveelheid.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.