Audi A6 2.8 quattro (1995)
autoreview
Signalement
Uitvoering | A6 2.8 quattro |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 1995 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 154.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Uitmuntende auto. Heel erg stil! heerlijke automatische versnellingsbak. De climatronnic (automatische airco) werkt subliem. Geen omkijken naar. De grip van de banden is bijna oneindig met die vierwielaandrijving. Zelfs met zeer slecht weer, sneeuw en ijs blijft de auto zeer goed op de weg liggen en slipt nooit door! Heerlijke stoelen (met verstelbare lendensteun) die goed verstelbaar zijn en door het in hoogte en lengte verstelbare stuurwiel is een goede zitpositie altijd te vinden. Een zeer ruime luxe auto met veel luxe standaard. Zeer chique interieur met houten accenten. Nu met 180.000Km op de teller (de volledige onderhouds historie bekend) zijn er nog is er nog nooit iets kapot gegaan of vervangen behalve de banden, remblokken en riemen. Zeeeeeer betrouwbare auto. Groot rijcomfort.
PROBLEMEN
In de garantie periode waren er problemen met het alarm. Dat is prima door de dealer opgelost. De Audi-dealer heeft een compleet nieuwe alarm installatie gemonteerd. Een jaar na aankoop (dec 2001) cruise control stuk. Nog niet laten maken. en 3 dashboard lampjes vervangen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.