Audi A5 3.0 TDI quattro Pro Line (2008)

autoreview

Audi A5
Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5Audi A5

Signalement

UitvoeringA5 3.0 TDI quattro Pro Line
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2008
KM-stand laatst27.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 27.000 km

Wat een geweldige rijders auto. Na een enkele proefrit verkocht en direct m\'n handtekening gezet
onder het koopcontract. Full options af laten leveren, vooral Audi Hold Assist (voor slechts 4 tientjes)
is een aanrader. Bij het stoplicht hoef je nooit meer het rempedaal ingetrapt te houden. Verder is het
dvd-navigatiesysteem supersnel, en de alternatieve routes loodsen je perfect langs de files.

Ik heb de 7-dubbelspaaks 20\" velgen eronder met 255 brede banden, wat in de bochten heerlijk rijdt
en stuurt. Ook het dakraam was lekker in de zomer, ondanks de zeer goede airco is echte frisse lucht
soms net even beter.

Iedereen die van autorijden houdt kan ik deze auto van harte aanbevelen!

Update: 1 oktober 2008 de auto door MTM laten tunen, van 240pk naar 310pk. Wat een verschil! De
auto trekt nu nog harder door, van 120 naar 200kmh wordt je nog in je stoel gedrukt. Geweldig!

PROBLEMEN

  • 27.000 km

Helaas onthoudt de Plus carkit niet het telefoonvolume, iets wat een software update nog niet heeft
kunnen verhelpen. Verder blijft het portierraam soms iets open bij het sluiten van het portier, terwijl
dit dan automatisch weer dicht zou moeten gaan. Aangezien de dealer dit nog niet heeft kunnen
reproduceren kon ie hier nog niets aan doen. Verder was een van de LED-lampjes in de koplamp
stuk, dit is binnen garantie vervangen.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Audi A5

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (16)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.