Audi A4 Avant 2.5 TDI Pro Line (2005)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | A4 Avant 2.5 TDI Pro Line |
|---|---|
| Versnellingen | 1, Sequentiële Automaat |
| Bouwjaar | 2005 |
| Jaar van aanschaf | 2005 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze auto is in alle opzichten een droom om in te mogen rijden....
Het is mijn eerste auto met automaat. Ik heb mijn familie altijd voor ’gek’ verklaard, ik vond schakelen (6 bak) toch iets meer hebben, maar mijn mening hierover is voor 100% veranderd. Ik ben rustiger en meer ontspannen gaan rijden door de automaat. Gelukkig kun je af en toe via het stuur of de pook toch nog het ’ouderwetse’ schakel gevoel krijgen. De ruimte is voor mijn vak heel goed en de auto ligt ontzettend goed op de weg. Ik en mijn vriendin hebben er een veilig gevoel bij.
inmiddels is dit mijn 3e Audi, terwijl ik daarvoor 3 Citroën CX gereden heb. Dat was voor zijn tijd ook een bijzonder mooie en luxueuze voiture, maar na de CX is er geen mooi model meer verschenen.
PROBLEMEN
Alleen het Navigatiesysteem vertoonde storing (DVD) na 14 maanden...Bij mijn vorige Audi was dit probleem ook na plus minus de zelfde periode.
De Service van van Mossel in Waalwijk is top... deze werd zonder ploblemen zonder kosten vervangen voor een nieuwe, zodat we iedere dag weer meer rijplezier hebben.
Verder geen probemen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Audi A4 Avant 2.0 TFSI Pro Line Inruilauto’s tegen vaste prijzen. Voor meer info: 0638140850 Bij de verkoop van gebruikte voertuigen door CD-Cars wordt geen standaard garantie verstrekt. De koper aanvaardt het voertuig in de staat waarin het zich bevindt op het moment van aankoop
- 2005
- 366.002 km

Audi A4 Avant 1.8 TFSI Pro Line Business / Navi / Pano / Xenon / Leder / Automaat /
- 2008
- 248.603 km

Audi A4 Limousine 1.8 TFSI Pro Line Business Cruise | Navi | Climate Control | Parkeersensor
- 2008
- 253.959 km
Lees ook

Audi A4 Avant 2.0 – 2006 – 445.803 km – Klokje rond

Audi A4 Avant 1.8 T – 2007 – 322.708 km - Klokje rond

Audi A4

Met de Symbioz verslaat Renault hybride expert Kia in eigen spel want hij wint van de Niro
