Audi A4 Avant 2.5 TDI 163pk (2002)

autoreview

Audi A4 Avant
Audi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 - interieur

Signalement

UitvoeringA4 Avant 2.5 TDI 163pk
Versnellingen1, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf244.000 km
KM-stand laatst244.100 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerst ervaring met mijn Audi

  • 244.100 km

Vol verwachting op stap ik in de auto die net gebracht was.
Wat een schitterend geluid die 6 cilinders. Ook de uitstraling is perfect.
Het is wel heel wat anders als mijn vorige auto, een leon 20vt sport. Je kan deze a4 vergelijken met een Duitse herder, die waaks is, maar niet te onbehouwen. Die leon daarentegen was een Jack russel. Altijd om aandacht vragen, en hij vroeg er om om op zijn staart getrapt te worden.
Ook de afwerking is een groot verschil met seat, je hoort het al als de deuren dicht slaan.
Ondanks zijn hoge km stand merk ik niet dat hij al heel wat km's gemaakt heeft. Voor aanschaf zijn wel de nokkenassen vervangen, ook waren recentelijk de brandstofpomp, bak en riem vervangen. Hij is dealer onderhouden, en heeft al zijn beurten netjes gehad.
Als snelweg auto is het een heerlijke wagen. Binnen de bebouwde kom is het wel aftasten, zeker gezien de automaat. Optrekken is in het begin wennen, maar de multitronic doet zijn werk voortreffelijk. Ook de wegligging is perfect, je merkt goed dat je een gewicht van 1500 kg onder je heb. Ook het audi concert system mag genoemd worden. In deze a4 is het uitgevoerd met bose speakers.
De ruimte achter de bestuurder vind ik wat krap, lange mensen die op de achterbank zitten kunnen slecht hun benen kwijt. Ook heb ik een family-fix aan boord die ook wat ruimt in beslag neemt, waardoor de passagiers stoel voorin een aardig eind naar voren staat.
Wat ik ook erg wennen vind (als dat tenminste normaal is) is de achterklep. Die moet je een zetje geven, en zelf zijn werk laten doen, dus niet dicht gooien, anders valt hij niet in het slot.

Al met al zeer tevreden tot nu toe, buiten de aanslag voor mijn wegenbelasting om dan.
Daar doe je helaas niets aan. Hoop er nog lang van te kunnen genieten. :)

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.