Audi A4 Avant 1.9 TDI 100pk (2003)

autoreview

Audi A4 Avant
Audi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 - interieur

Signalement

UitvoeringA4 Avant 1.9 TDI 100pk
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf90.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De laatste 10 jaar een paar keer van werkgever gewisseld, en daarmee ook van lease-auto. Na een Opel Vectra, Alfa 156, Alfa 156 Sportwagon, Volkswagen Polo, Mitsubishi Carisma, Seat Leon nu de beurt aan een Audi A4. Zonder enige twijfel de auto met het minste comfort, de minste power, de slechtste stoelen, maar wel de meeste uitstraling (zooo!! heb je een Audi!?) en hoogste bijtelling. Hoe kan dat toch? Antwoord: 1)Het is de basis 100Pk Diesel uitvoering. Een bus vol met scholieren is nog sneller weg bij het stoplicht. Achterin is het gewoon slingeren om het raampje open te krijgen. Een armsteun voorin ontbreekt evenals de zijdelingse steun in de waardeloze stoelen.En toch is het geen goedkope wagen, in tegendeel, zelfs voor deze versie sla je meer dan 30000 Euro stuk. 2) Het was een voorloop-auto, waar duidelijk niet zuinig mee is omgegaan, dat zie en merk je aan alles, maar toch. De Leon gaf mij veel meer plezier, en dat is toch vreemd? Anyway, er staat nu een gloednieuwe Audi A4 voor de deur.......en die rijdt fantastisch! iets meer vermogen (115Pk) wat luxere uitvoering, en natuurlijk ga ik er niet mee gooien en smijten, zodat degene die na mij deze auto rijdt, niet dezelfde (onterechte) nare smaak krijgt bij een Audi. Blijft staan dat ik 40000 Euro nooit zelf zou uitgeven voor deze auto.Ik zie het er niet aan af. Deze review betreft dus de ’oude’ A4, die van de nieuwe zal waarschijnlijk beduidend hoger scoren, maar dat weet ik over 100.000km pas zeker.

PROBLEMEN

Ehh..niet echt veel: Lekke band, enorm veel olie verbruik, wiswas installatie defect, vreemde KlonK geluiden bij snel koppeling omhoog laten en een nieuwe voorruit (barst).

5,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.