Abonneer nú met korting

Kies nú voor een abonnement met korting

Navigatie

MENU
AutoWeek

Menu

  • Nieuws
    • Advies Centrum
    • Autonieuws
    • Autotechniek
    • Banden
    • Bestelauto's
    • Campers
    • Classics & Youngtimers
    • Elektrische auto
    • Supercars
    • Verkoopcijfers
    • Podcasts
  • Tests
    • Autoreviews
    • Autotests
    • Nieuwste autovideo's
    • Verbruiksmonitor
    • Zelf testen?
  • Auto's
    • Auto zoeken
    • CarBase Autovergelijker
    • Elektrische auto's
    • Private Lease
    • Nieuwe auto uit voorraad
  • Occasions
    • Occasion zoeken
    • Klassieker zoeken
    • Tweedehands auto
    • Auto importeren
    • Auto onderhoud
    • Dealergids
  • Tools
    • Autobandenvergelijker
    • Autoverzekering vergelijker
    • Bijtelling Calculator
    • BPM Calculator
    • Kentekencheck
    • Kostenberekening
    • Waardebepaling
    • Private Lease Vergelijker
    • Wegenbelasting
  • Forum
    • Forum Index
    • Actieve topics
    • Nieuwste topics
    • Zoeken
    • Uitleg Forum
  • Word nu
    abonnee!
    • AutoWeek
    • AutoWeek Classics
    • AutoWeek Campers
    • AutoWeek GTO
    • Abonnee voordeel
    • Bestel editie
    • Nu in AutoWeek
  • Account
    • Mijn auto's/reviews
    • Mijn occasions
    • Mijn alerts
    • Mijn gegevens
    • Uitloggen
    • Mijn AutoWeek

      Autoweek Account
      • Autoreviews schrijven
      • Brandstofverbruik bijhouden
      • Reageren op berichten
      • Autobrochures downloaden
      • Nieuwsalerts instellen
      • Deelnemen aan het AW Forum

      en nog veel meer..

      Registreren Inloggen
    • Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

      Meer informatie
  • Zoeken
Sluiten

Zoeken

Op trefwoord

of

Op kenteken

Zoeken

Auto's
Kenteken
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
  • Home
  • Reviews
  • Audi
  • A4

Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)

autoreview

2
Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)
Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)Audi A4 1.9 TDI Pro Line (2005)
Anoniem
  • Gebruikersreview
5 mei 2008 om 00:00
  • Meer
    • Linkedin
    • Pinterest
    • Print
    • Email
  • Whatsapp
  • Twitter
  • Facebook

Signalement

UitvoeringA4 1.9 TDI Pro Line
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2008
KM-stand bij aanschaf81.600 km
KM-stand laatst114.000 km
Lezerswaardering: 12%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor de inhoud of eventuele gevolgen ervan. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 150.000 km
  • 4 mei 2008

Audi A4 1.9 tdi 85 kW/115 pk Pro business line bouwjaar 2005
Zaterdag 26 april 2008 heb ik deze prachtige A4 opgehaald bij Auto Heron in Purmerend. Bij de proefrit die ik 2 weken eerder had gemaakt was ik behoorlijk onder de indruk van deze automobiel.
Mijn vorige auto was een Opel Zafira 1.8 16V automaat. In deze auto heb ik bijna vijf jaar bijna probleemloos gereden. De enige problemen die ik ermee heb gehad zijn de knipperlichtrelais die er steeds uit klapten en een kapotte dynamo. Dit is door de Opeldealer steeds keurig opgelost.
Goed nu rijd ik dus in een A4 1.9 tdi 85 kW. Voor Audibegrippen een instapmodel. Voor mij een heerlijk luxe auto die qua uitrusting voldoet aan mijn wensen. De kilometerstand bij aankoop was 81600 km. Voor een auto als dit is dit m.i. niet veel. Hij oogt dan ook als nieuw. De eerste kilometers maakte ik van de dealer in Purmerend naar Nieuwegein. Het rijdt fantastisch. Prima wegligging, zuinig in gebruik (volgens de boordcomputer), geluidsniveau is acceptabel (blijft een diesel) geen rammeltjes o.i.d. Het kost moeite om 120 te blijven rijden want je hebt absoluut niet de indruk dat je al aan die grens zit. Er is trouwens volgens de boordcomputer een behoorlijk verschil tussen de analoge snelheidsmeter en die van de computer. 130 op de klok is 122 op de computer. Bij de Opel Zafira was het verschil slechts 2 km/uur. OK verder: Je kunt nog rustig naar een muziekje luisteren, lekker babbelen met een reisgenoot of als het rustig is op de weg een beetje van het landschap genieten.
05-05-2008. Ik heb nu een week in deze auto gereden en tot nu toe voldoet hij aan de verwachting. Over een half jaar beoordelen we opnieuw.

PROBLEMEN

  • 4 mei 2008

1 minpuntje was dat de telefoonadaptor niet helemaal soepel werkte. Dit heeft kennelijk zichzelf gerepareerd want het werkt nu prima.
Een ander minpuntje was een onverlaat die bij in/uitparkeren een paar forse krassen op de achterbumper heeft achtergelaten. Natuurlijk zat er geen briefje onder de ruitenwisser.

1 jaar later

  • 114.000 km
  • 29 april 2009

Mijn Audi A4 1.9 TDI Limousine is net bij de dealer geweest voor een grote beurt en APK. Bij 120.000 km moet de distributieriem vervangen worden. Ik besloot het meteen te laten doen. Verder was het gewoon een standaard grote beurt. Wel was de vergrendeling van de armsteun kapot. Omdat de garantie nog niet verlopen was heeft de dealer een nieuwe armsteun geplaatst.
Het rijden met deze Audi bevalt me nog steeds. De diesel is bij koude motor ietwat rumoerig maar dat is snel voorbij als de motor warm is en als hij warm is rijdt het heerlijk. In de cabine zijn geen rammeltjes waarneembaar en kun je bij 130 km/uur nog steeds naar een muziekje luisteren zonder het volume naar disconiveau te draaien. Mijn complimenten aan Audi voor de fantastische remmen. Op de A27 op de linkerbaan bij een snelheid van 130 km/uur wilde een medeweggebruiker naar de linkerbaan maar had mij kennelijk niet gezien. Ik moest vol in de remmen en vreesde op de ander te knallen. De wagen gedroeg zich perfect. Door de ABS kon ik tijdens het remmen nog iets naar links sturen waardoor ik de ander op een haar na miste. De adrenalineboost maakte snel plaats voor een brede glimlach. Het is geen "snelle Jelle als het op sportief rijden aankomt. Sportieve rijders adviseer ik een andere motor te kiezen. Maar als je een werkpaardje zoekt dat altijd voor je klaar staat dan is deze auto een goede keus. Ik ben overigens wel benieuwd naar het nieuwe model met de 2.0 TDI motor maar dat zal nog even moeten wachten. Zaterdag laat ik mijn Audi bij Ziptuning in Utrecht tunen. Dat levert iets meer trekkracht, PK's en nog minder brandstofverbruik op. Tenminste dat zegt men. We zullen zien.

4,0
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    4
  • Comfort
    4
  • Kosten
    4
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
  • Rijd je zelf met een Audi A4? Start je eigen gebruikersreview en deel je ervaringen
 
  • Houd me op de hoogte over de Audi A4
  • Rapporteer deze review

Beoordeel deze review

Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.

  • slecht
  • onvoldoende
  • voldoende
  • goed
  • uitstekend

PRIVATE LEASE Audi A4

INFO
Audi
Audi
Audi A4 35 TFSI Pro Line (4D/7A)
€ 699
Stel samen ▸
Audi A4 in de Private Lease Vergelijker

Uitgelicht aanbod

    Audi A4 S4 Cabriolet 4.2 quattro Pro Line

    Audi A4 S4 Cabriolet 4.2 quattro Pro Line

    • 2006
    • 128.000 km

    € 32.995

    Audi A4 Avant 2.0 TFSI quattro 200PK | 2X S-LINE | LEDER | SCHUIFDAK

    Audi A4 Avant 2.0 TFSI quattro 200PK | 2X S-LINE | LEDER | SCHUIFDAK

    • 2006
    • 182.723 km

    € 7.950

    Audi A4 Cabriolet 2.4 V6 Pro Line | Apk tot 02-2023 | Zo meenemen

    Audi A4 Cabriolet 2.4 V6 Pro Line | Apk tot 02-2023 | Zo meenemen

    • 2004
    • 224.800 km

    € 3.900

Meer Audi A4 occasions

Gerelateerde forumtopics

  • Audi A4 / S4 / RS4 B9 | Nieuw: 2e facelift 2020

    246
    • 3 februari 2020

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kunt u er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens

Bekijk ook

Kopersgids

Zoeken en vergelijken
  • Audi A4 specificaties
  • Audi A4 occasions
  • Audi A4 video's
Advies en informatie
  • Audi A4 tests
  • Audi A4 gebruikersreviews
  • Audi A4 index
PREMIUM
Audi SQ5 Sportback vs. Audi E-tron S Sportback - Dubbeltest

Audi SQ5 Sportback vs. Audi E-tron S Sportback - Dubbeltest

Geheel tegen de heersende trends in mag de Audi SQ5 zijn dikke V6 TDI ook na de facelift houden....

Lees meer
 

Audi A4 reviews

  • Gebruikersreview
    Audi A4 2.5 TDI Pro Line (2005)

    Audi A4 2.5 TDI Pro Line (2005)

    1
    • 24 augustus 2021
  • Gebruikersreview
    Audi A4 1.9 TDI Advance (2007)

    Audi A4 1.9 TDI Advance (2007)

    4
    • 6 april 2012
  • Gebruikersreview
    Audi A4 1.9 TDI (2005)

    Audi A4 1.9 TDI (2005)

    • 30 augustus 2011
  • Gebruikersreview
    Audi A4 2.0 TDI 140pk Pro Line (2006)

    Audi A4 2.0 TDI 140pk Pro Line (2006)

    • 19 augustus 2011
  • Gebruikersreview
    Audi A4 2.0 T FSI quattro DTM Edition (2006)

    Audi A4 2.0 T FSI quattro DTM Edition (2006)

    25
    • 23 mei 2011
  • Gebruikersreview
    Audi A4 1.9 TDI Advance (2007)

    Audi A4 1.9 TDI Advance (2007)

    • 21 juli 2010
  • Gebruikersreview
    Audi A4 1.9 TDI (2004)

    Audi A4 1.9 TDI (2004)

    1
    • 30 mei 2010
meer reviews
Seat Exeo vs Audi A4

Seat Exeo vs Audi A4

59

De fonkelnieuwe Seat Exeo die we in deze test hebben, kost 32.950 euro. Op internet vonden...

Gerelateerd

  • Model
  • Merk
Model
Model
  • Nieuws
    Audi's RS4 en RS5 nog wat sportiever als Competition Plus

    Audi's RS4 en RS5 nog wat sportiever als...

    46
    • 17 mei 2022
  • Gebruikersreview
    Audi A4 1.8 TFSIe 170pk Edition (2013)

    Audi A4 1.8 TFSIe 170pk Edition (2013)

    • 2 mei 2022
  • Gebruikersreview
    Audi A4 Avant 2.0 TDI ultra 150pk (2017)

    Audi A4 Avant 2.0 TDI ultra 150pk (2017)

    3
    • 19 maart 2022
  • Nieuws
    Nieuwe Audi A4 - Blik to the Future

    Nieuwe Audi A4 - Blik to the Future

    153
    • 6 maart 2022
  • Weblogs
    Weblog - Alleen Polen waren geïnteresseerd in mijn dieselauto

    Weblog - Alleen Polen waren geïnteresseerd...

    112
    • 2 februari 2022
  • Nieuws
    Nieuwe Audi A4 als Avant op pad

    Nieuwe Audi A4 als Avant op pad

    34
    • 7 december 2021
  • Gebruikersreview
    Audi A4 Cabriolet 1.8 Turbo (2003)

    Audi A4 Cabriolet 1.8 Turbo (2003)

    10
    • 1 december 2021
Merk
Merk
  • Nieuws
    Audi's RS4 en RS5 nog wat sportiever als Competition Plus

    Audi's RS4 en RS5 nog wat sportiever als...

    46
    • 17 mei 2022
  • Nieuws
    Audi A1 Citycarver heet nu Allstreet

    Audi A1 Citycarver heet nu Allstreet

    30
    • 12 mei 2022
  • Nieuws
    Audi: ‘onze laatste verbrandingsmotor zal onze beste zijn’

    Audi: ‘onze laatste verbrandingsmotor zal...

    142
    • 7 mei 2022
  • Nieuws
    Deze 5 elektrische stationwagons komen eraan

    Deze 5 elektrische stationwagons komen...

    76
    • 6 mei 2022
  • Autosport
    'F1-deal Audi en McLaren onwaarschijnlijk'

    'F1-deal Audi en McLaren onwaarschijnlijk'

    9
    • 6 mei 2022
  • Gebruikersreview
    Audi A4 1.8 TFSIe 170pk Edition (2013)

    Audi A4 1.8 TFSIe 170pk Edition (2013)

    • 2 mei 2022
  • Autosport
    CEO Volkswagen: 'Audi en Porsche gaan de Formule 1 in'

    CEO Volkswagen: 'Audi en Porsche gaan de...

    34
    • 2 mei 2022

Persoonlijk op de hoogte blijven van autonieuws?

Over AutoWeek

  • Klantenservice
  • Copyright
  • Disclaimer
  • Privacy & Cookiebeleid
  • Cookie instellingen wijzigen
  • Gebruiksvoorwaarden

Volg AutoWeek

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
  • Podcasts
  • RSS

Meer AutoWeek

  • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact redactie
  • Colofon
  • Autobrochures
  • Dealergids
  • Klassiekergids

Overig

  • Adverteren
  • AutoWeek LAB
  • Je auto aanmelden
  • Koppel abonnement
  • Partners
  • Alfa Romeo
  • Alpine
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Cadillac
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • DS
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • McLaren
  • Mercedes-Benz
  • MG
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden