Audi A4 1.8 TFSIe 170pk Edition (2013)

autoreview

Audi A4
Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4Audi A4

Signalement

UitvoeringA4 1.8 TFSIe 170pk Edition
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2013
Jaar van aanschaf2021
KM-stand bij aanschaf139.000 km
KM-stand laatst139.139 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

goed ingereden

  • 139.139 km

Na enkele jaren van vwplus en bmw 318 nu na 20 jaar weer een A4 in 2002 was het de 1600 en die was gewoon goed nu een 1.8 TFSI Edition. Auto rijd geweldig en is met zijn 139000 op de teller goed ingereden. hij is stil wendbaar en reageert geweldig op het pedaal tsja en de afwerking is gewoon goed. Ook het MMI+ systeem is geweldig zelf net een update gedaan ( kun jezelf ) en alles is weer bij de tijd. Hij heet limousine en inderdaad zo rijd hij ook, zuinig 1op15 gemiddeld is knap. ook de 170pk is genoeg toch na een chipbeurt 50pk extra geeft net dat beetje extra.

5,0
  • Betrouwbaarheid
    5
  • Prestaties
    5
  • Comfort
    5
  • Kosten
    5
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Audi A4

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens