
Tesla Model Y Long Range AWD (2023)
Heb de auto sinds december 2023. Reed daarvoor een Model S, maar met hogere bijtellingspercentages...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 30 september 2017 |
|---|---|
| Op forum sinds | 30 september 2017 |
| Aantal reacties op forum | 1 |
| Aantal reacties op artikelen | 263 |
Voor dik 50k heb ik heel veel liever een Model 3 AWD. Heel veel meer auto en heel veel sneller. Niemand...(16 september 2026)
Goeie zaak. Weg met die rommel. Wel jammer dat ze de lucht verder vervuilen in andere landen.(15 september 2026)
Te weinig voor te veel. Beetje aangekleed ga je richting 40k.(9 september 2026)
Terug naar de voorsprong? Welke voorsprong? Sowieso klopte dat "Voorsprong door techniek" verhaal al...(7 september 2026)
Niemand die hem koopt, want te duur.(2 september 2026)
Had schade aan Model Y en kreeg Kuga Hybrid als leenauto. Wat een absurde stap terug in de tijd, zeg....(31 augustus 2026)
Helemaal mee eens.(26 augustus 2026)
Absurd bedrag voor zo'n auto. Denk ook niet dat er veel mensen zijn die 50k over hebben voor een Puma....(26 augustus 2026)
Ik rijd een Model Y Long Range AWD. Een kanon van een SUV. De EV-tech is perfect. Geweldige interface,...(17 augustus 2026)
Wat een trage bak eigenlijk he? Maar het heeft wel wat. Alleen heb ik uiteraard liever de Lotus Omega......(6 augustus 2026)
SOH zegt bij verkopende partij vaak weinig. Moba-test laten doen. Dit is een optie misschien: https://www.marktplaats.nl/v/auto-s...-model-3-tesla-garantie-black-eerste-eigenaar(17 maart 2026)