
Suzuki S-Cross 1.4 Boosterjet Smart Hybrid Allgrip Style (2023)
Na mijn kleine trauma met de "premium" Land Rover Discovery sport die plots gigantisch verslaafd...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 21 februari 2015 |
---|---|
Op forum sinds | 1 juli 2017 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 1.193 |
Na mijn kleine trauma met de "premium" Land Rover Discovery sport die plots gigantisch verslaafd...
Je hebt goede vrienden in Frankrijk. Verspreid over het land. Onder Parijs, nabij Bordeaux,...
Al meer dan 25 jaar help ik een flink handje mee in een bos in België. Het werkgebied is 1km²...
Het mag niet. Je mag geen review schrijven zonder wat rijervaring. Fijn, dan doe ik het toch...
De Nissan Micra 1.2 automaat is overleden en ik word aangesteld om een ander autootje te kopen...
Dit is de 3e review van een auto die een kort maar ruw leven gaat krijgen als bosslaaf voor...
Nadat we de Mitsubishi finaal aan gort hebben gereden (zie andere review) was het tijd voor...
Enkele dagen geleden kwam ik een foto tegen van mijn vaders auto in 1985. Ik vond het wel...
Na de slechte ervaring met de peugeot 4007, waren we op zoek naar een andere 2ehandswagen....
Een 1.0L 3cilinder om +1000kg in beweging te brengen? Gaat dit lang meegaan? Wel, ik ga het...
Ik kreeg mijn oude moeder nauwelijks uit mijn doorgezakte stoelen van de vrij lage peugeot 309. Tja....(21 augustus 2025)
De hoge makkelijke instap en goed zicht vs het lagere verbruik en beetje betere rijeigenschappen en...(21 augustus 2025)
@ Breevoort : Jingping zit in zijn 3e ambtstermijn met veel macht en steeds legaal verkozen met een...(20 augustus 2025)
@ Jan, jawel die mag verder rijden dan 25km. Tot in Toremolinos als hij dat wenst. Als dat in het dekkend...(20 augustus 2025)
Juul, het probleem is ook dat circuits peperduur zijn, weinig keus en overbevolkt. Ook niet aangepast...(20 augustus 2025)
Als Gentenaar een bijzonder accent. Meer Zeeuws Vlaanderen? Maar een man naar mijn hart. De zoektocht...(20 augustus 2025)
Ooit heb ik eens een +20jarige Maserati keihard de sporen gegeven dat werkte met flippers voor de versnellingen....(18 augustus 2025)
10001 wacht maar tot de mercedes aan de beurt is.... Hij zal niet lovend zijn.(17 augustus 2025)
Ja dat bedoelde ik eigenlijk. Onderdeel plus werk. Bijvoorbeeld een krukaslager ( motorfiets) is ook...(17 augustus 2025)
koppeling lijkt me prijzig als die het hier begeeft.(16 augustus 2025)
@Muddy Bandit: +1 Gewicht van de auto zo laag mogelijk houden en goede bandjes. Ga gewoon maar eens...(15 september 2017)
De 3008 en 5008 met grip control daar wordt langs electronische weg voorkomen dat een van de voorwielen...(14 september 2017)
Hier ziet het er indrukwekkend uit:https://youtu.be/-QQDZ1aa7B0 Bedenking : Ik vind dit zeer goed, maar...(14 september 2017)
Beste autotechneuten. We rijden met een peugeot 4007 4wd en hebben dit soms nodig want we doen aan...(13 september 2017)