
Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid Active (2023)
Omdat mijn Corolla Touring bij de dealer stond vanwege een probleem met de versnellingsbak,...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 28 maart 2019 |
|---|---|
| Op forum sinds | 28 maart 2019 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 299 |
Omdat mijn Corolla Touring bij de dealer stond vanwege een probleem met de versnellingsbak,...
Er is nog geen review op autoweek van een niet-hybride Corolla, zeg maar met het kleine blokje...
Toen ik vorig jaar bij mijn Toyotadealer kwam voor een 160000 beurt voor mijn 2.0 Avensis...
dan zet je m na de ploegendienst s ochtends aan de lader.(27 april 2026)
Het is inderdaad stuitend dat mensen data ook al niet meer geloven. Wel de verhalen van de vriend, buurman,...(21 april 2026)
natuurlijk is het slim om vlak over de grens te gaan tanken, maar om ABN Amro terug naar school te sturen...(21 april 2026)
Als een onderzoek je niet bevalt, dan bedenk je dus een een paar meningen over ABN en de grensstreek...(21 april 2026)
Er wordt wel heel snel geroepen dat de overheid moet ingrijpen. De voorgestelde maatregelen om MKB tegemoet...(17 april 2026)
Laat het systeem zoals het is: voor het bezit van een auto betaal je MRB, voor het gebruik betaal je...(17 april 2026)
zouden er al Nederlanders zijn die met jerrycans richting Polen rijden voor tanktoerisme? Gelijk boodschappen...(27 maart 2026)
Als die persoon het zelft betaalt wel, maar wie betaalt, bepaalt! En als dat de werkgever is, snap ik...(24 maart 2026)
Dat is bij transportbedrijven al heel normaal. Wordt rijgedrag van de chauffeur ook meegenomen in jaarlijkse...(24 maart 2026)
Het kan wel: via het het Rijn-Main-Donau kanaal wordt er ontzettend veel verscheept over de Donau. Maar...(21 maart 2026)