
Renault Clio TCe 100 Initiale Paris (2020)
De zoektocht naar deze auto begon vrij onverwachts, kort nadat onze vorige auto, een Lexus...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 5 februari 2017 |
|---|---|
| Op forum sinds | 5 oktober 2017 |
| Aantal reacties op forum | 78 |
| Aantal reacties op artikelen | 94 |
De zoektocht naar deze auto begon vrij onverwachts, kort nadat onze vorige auto, een Lexus...
Nadat onze vorige ietwat kleine auto (Peugeot 208 diesel) het veld mocht ruimen en we er net...
Ik heb mezelf nooit als liefhebber van klassiekers/oldtimers beschouwd. Maar soms komt er...
Na veel problemen te hebben gehad met mijn vorige auto, een Opel Astra uit 2011, werd de zoektocht...
Inmiddels ruim een half jaar in het bezit van een Peugeot 208 1.6 bluehdi (diesel). Omdat...
Ik reed hiervoor een Corsa D. Gezien de km stand die op begon te lopen, het (relatief) hoge...
De Corsa heeft standaard 90 pk, dit was voor mij net iets te weinig, vooral op de snelweg...
2017 - 2019
Nee, dat valt de auto inderdaad niet aan te rekenen. Daarom hebben we m toch gekocht uiteindelijk....(26 oktober 2025)
Ik heb er al naar laten kijken door een Renault monteur. Die zei dat deze bak een van de betere was...(26 oktober 2025)
Gaat ie lekker kerel? Je hebt een VAG auto die probleemloos naar de 2 ton is gereden, dus? 2 ton is...(21 oktober 2025)
Ik heb nog bij meerdere onafhankelijke garages/monteurs gevraagd, zelfs een Kia monteur, allen konden...(21 oktober 2025)
Een gescheurde kop en een opgerekte distributie zijn 2 zaken die totaal niets met elkaar te maken hebben....(20 oktober 2025)
Ik begrijp je bericht niet. Lees de titel? Welke titel? Die van Autoweek? Want die klopt niet namelijk....(11 augustus 2025)
De tijd dat de verkeerslichten op rood staan voor de andere richtingen is wel veel korter doordat deze...(10 augustus 2025)
Ik vind het nogal vertekenend dat 'mild hybrides' meegerekend worden als hybrides. Kunnen we onder hybrides...(2 augustus 2025)
Ik heb gelezen Frits, ik heb zelfs het filmpje gekeken. (27 augustus 2024)
Het draagt de naam 'klokje rond' en er komt deze week geen andere klokje rond. Dat maakt het voor mij...(27 augustus 2024)
) daarna gingen we gelijkop tot 130 ongeveer, daarna toeterde hij (wel respect voor dit soort mensen...(17 augustus 2020)
Ik denk er serieus over om volgend jaar nog een leuke auto met benzinemotor te kopen.nu het nog kan,EV...(3 januari 2020)
Er staan nu al met regelmaat LPG-auto's in de fik Wat is dit dan voor uitspraak? Wat is je bron?(30 december 2019)
Volgens mij bleef de 112-functie wel actief, alleen de OnStar functionaliteiten zouden verdwijnen. Althans,...(10 maart 2020)
Vroeger kon ik het ook nog gemakkelijk behouden. Wist ik precies of het een auto uit 73, 74,78, etc...(16 juli 2019)
Ja maar als het VAG of TSI betreft mogen alle registers open. Bewonderenswaardig dat de TS die azijnpissers...(21 februari 2020)
https://www.autoweek.nl/forum/read.php?1,5921877,page=2 Weer zo'n mooi voorbeeld van de fantastische...(21 februari 2020)
https://www.autoweek.nl/forum/read.php?1,5921877,page=2 Weer zo'n mooi voorbeeld van de fantastische...(21 februari 2020)
Ik zie ze nu af en toe eens rijden maar ik vind het echt hele lelijke auto's. Overigens zie ik...(29 oktober 2020)
Deze zal ook nog geen PSA motoren krijgen lijkt me. De PureTech 225 zou anders wel een mooie zijn.(4 december 2019)