'Hyundai wil Genesis als los merk neerzetten'
Koreanen gaan op de premiumtoer
Volgens de geruchten gaat Hyundai de typenaam Genesis binnenkort gebruiken voor een nieuw te lanceren 'premiummerk'.
Dat meldt Reuters op basis van bronnen binnen Hyundai. Door Genesis neer te zetten als losstaand merk hopen de Koreanen meer gefortuneerde klanten aan zich te kunnen binden. Hiermee volgt Hyundai het voorbeeld van Honda, Toyota en Nissan, die iets soortgelijks doen met respectievelijk Acura, Lexus en Infiniti.
Hyundai heeft sinds 2008 een model rondrijden met de typenaam Genesis. Deze grote, luxe sedan zou een goede kandidaat zijn om straks onder de merknaam Genesis verder te gaan. Ook het absolute topmodel van Hyundai, de Equus (foto 3 en 4), zou een Genesis-logo niet misstaan. In 2019 zou er een nog een SUV aan het gamma toegevoegd worden, aldus Reuters.
PRIVATE LEASE Hyundai
Had je deze auto's al gezien?

Hyundai Kona 1.6 GDI HEV Fashion Sky | Rijklaarprijs! | Stoelverwarming | HUD | Apple Carplay/Android Auto | Incl 36 mnd garantie! |
- 2023
- 85.718 km

Hyundai Tucson 1.6 GDi Comfort | Afn. Trekhaak | 19 inch LMV | Camera | Sportstoelen | Volledig onderhouden
- 2018
- 103.717 km

Hyundai Ioniq 1.6 GDi PHEV Style | Trekhaak | Winterpack | Adaptive | Camera
- 2022
- 56.388 km