Subaru Stella in het nieuw
De meest oplettende lezers kennen 'm nog uit een nieuwsbericht uit 2006: de Subaru Stella. Het Japanse merk heeft nu een nieuwe generatie gepresenteerd.
Het is de derde generatie van deze auto, die de Daihatsu Move als basis heeft. Net als de donorauto is de Stella een onvervalste Kei-car.
Onder de kap ligt een 660 cc driecilinder, die geholpen wordt door een turbo. Het vermogen bedraagt 64 pk en schakelen gaat via een CVT-transmissie.
De koper kan kiezen uit voor- en vierwielaandrijving. Wie voor vierwielaandrijving kiest, heeft wel te maken met een significant hoger verbruik: 3,7 l/100 km tegenover 3,2 l/100 km voor de voorwielaangedreven versie.
De standaarduitrusting omvat onder meer een 4,2-inch touchscreen, individueel te verschuiven stoelen achterin, ledkoplampen, stabiliteitscontrole en Collision Braking Assist bij lage snelheden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Test: de vernieuwde Subaru Solterra is vooral indrukkend veel sneller

Subaru Impreza GT Turbo (2000) - Op de rollenbank

Subaru komt met twee nieuwe STI-modellen waarvan één met benzinemotor!

De laatste Subaru met voorwielaandrijving was ook al een Toyota-kloon



