Nissan met sedan concept-car naar Peking
Vorig jaar presenteerde Nissan de Friend-Me Concept op de autobeurs in Peking. Dat studiemodel was speciaal voor en door de Chinezen zelf ontwikkeld. Om het geheel in lijn met Nissans internationale visie te krijgen, sloeg Nissan Design China de handen ineen met de wereldwijde designafdeling van de het Japanners.
Net als de Friend-Me zal het nieuwe studiemodel, een nog naamloos voorproefje op een sedan, zich richten op relatief jonge Chinezen die graag voortdurend met elkaar in verbinding willen staan. We verwachten dezelfde communicatieve gadgets in de nieuweling tegen te komen als in de Friend-Me. Dat betekent dat alle vier de inzittenden een eigen stoel krijgen met zicht op eigen schermpjes. Hierop is alle informatie over de auto te zien, maar ook smartphones moeten er hun data heen kunnen zenden; de foto's of video's zijn met een druk op te knop op de schermen van de mede-passagiers te krijgen.
Meer informatie komen we ongetwijfeld in de aanloop naar de autobeurs in Peking te weten.
PRIVATE LEASE Nissan
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Nissan Qashqai 1.3 MHEV Xtronic Tekna Plus
- 2026
- 345 km

Nissan Juke 1.0 DIG-T N-Design . Leer . Stoelverwarming . Camera
- 2021
- 87.817 km

Nissan Qashqai 1.2 Tekna + | Trekhaak | Ele. verstelbare stoelen + geheugen | 360 Camera | Stoelverwarming | Bose Audio | LED | Navigatie |
- 2018
- 83.654 km
Lees ook

Nissan Micra duizenden euro’s goedkoper door Business Edition

Ze zijn niet mooi en uit de gratie maar daardoor kun je nu wel voor €3.000 lente vieren

Nissan Versa: nieuwe compacte sedan van zo'n €20.000!

World Car of the Year: BMW iX3 in de race met Nissan Leaf en een gigantische Hyundai

