Car2go ook naar Amsterdam-Noord

Smart EV van Car2go in Amsterdam
Het auto-deelsysteem car2go zal per 10 juni de stap maken naar Amsterdam-Noord. De ontwikkelingen in het stadsdeel hebben er voor gezorgd dat er ook hier vraag is naar het systeem.

Car2go heeft een succesvol jaar afgerond in een groot deel van Amsterdam, zodoende is besloten om per 10 juni de stap naar Amsterdam-Noord te wagen.

Mohammed el Maknouzi, General Manager van car2go Amsterdam, zegt dat het altijd al op de planning stond om Amsterdam-Noord aan het servicegebied toe te voegen. "We hebben er altijd naar gestreefd om dé Noord-/Oost-/Zuid-/West-lijn van Amsterdam te worden. Dat vullen we nu dus verder in," aldus Maknouzi.

In het stadsdeel wonen 90.000 mensen. De toegenomen werkgelegenheid in de (zakelijke) dienstensector, zorg en welzijn én de creatieve sector heeft ervoor gezorgd dat de vraag naar 'makkelijk vervoer' is toegenomen. Om de uitbreiding van het servicegebied in te luiden heeft car2go samen met website ilovenoord.nl een campagne ontwikkeld waarin het autodeelprogramma de liefde aan Amsterdam-Noord verklaart. "Het straatbeeld van Amsterdam wordt binnenkort opgevrolijkt met tientallen car2go's met daarop openbare liefdesbetuigingen,' aldus Maknouzi. In Amsterdam maken zo'n 15.000 mensen gebruik van de 300 car2go-auto's die de stad rijk is.

Lezersreacties (17)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.