Viziv: innovatie op z'n Subaru's

Subaru Viziv Concept

Subaru gaat op de Salon van Genève bepaald niet rustig achterover zitten. Behalve een reeks Europese primeurs neemt het Japanse merk ook een belangrijke concept-car mee: de Viziv.

De wat aparte naam Viziv is niet zomaar gekozen: het staat voor 'Vision for Innovation'. Waar de Z in de naam dan vandaan komt, is ons niet helemaal duidelijk, maar dat is slechts een detail. De Viziv herbergt volgens Subaru bij uitstek de merkwaarden, 'Plezier en Gemoedsrust'.

De concept-car laat zien waar het merk in de toekomst naartoe wil. De Viviz is een cross-over en gegeven de huidige honger naar dat type auto zou het zomaar kunnen dat we in de toekomst ook een productieauto met trekken van deze concept-car te zien krijgen. Subaru zelf zegt hier overigens niets over.

Behalve de Viziv Concept toont Subaru ook de Outback Boxer Diesel Lineartronic met CVT-transmissie. Daarnaast beleeft ook de nieuwe Forester z'n Europese debuut.

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.