Ford Fiesta 1.25 Airco 100% Volledig Ford Dealer Auto!
- 2008
- 88.500km
- Benzine
- 44kW (60pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD FIESTA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 11 maanden oud. In april 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 80 pk benzinemotor. De FORD heeft een topsnelheid van 168 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,0 l/100 km. De FIESTA is 17 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Arnhem met een kilometerstand van 166.990 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FORD |
| Model | FIESTA |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 2.977 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 26 juni 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 april 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
| APK melddatum | 9 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 9 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | FXJA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 cc |
| Max. vermogen | 59 kW / 80 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 147 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.001 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Voorasdruk | 790 kg |
| Achterasdruk | 800 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 175/65R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,6 s |
| Maximum vermogen | 58 kW / 80 pk |
| Maximum koppel | 124 Nm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 284 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | B |
Comfortabel en dynamisch rijden: de vijfde generatie Ford Fiesta wist deze twee aspecten goed te combineren. Of je nu lekker wil sturen over landweggetjes of juist op zoek bent naar een praktische auto voor in drukke steden, met de Fiesta kan het allemaal. Dat maakt hem al jarenlang een geliefd model.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



