
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Fiesta
1.3-8V Futura XL 5-DEURS AIRCO/ELEKTR. RAMEN! 1 JAAR APK!
€ 2.2502008153.991 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2008 |
| APK | 6 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
FORD FIESTA 1.3 8V UIT HET JAAR 2008!
AUTO HEEFT VELE OPTIES OA : AIRCONDITIONING, ELEKTRISCHE RAMEN + ELEKTRISCHE SPIEGELS, CENTRAAL DEURVERGRENDELING OP AFSTAND, LICHTMETALEN VELGEN, STUURBEKRACHTIGING ENZ!
NAP CERTIFICAAT + 2 ORIGINELE SLEUTELS AANWEZIG!
------------------------------------------------------
Inruil is mogelijk met uw huidige auto.
U bent van harte welkom voor een
bezichtiging in onze showroom!
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag
9:00 - 18:00
Zaterdag 9:30 - 18:00
Na 18:00 uur zijn wij op afspraak geopend.
Auto Keistad
Ampèreweg 1B
3752 LR Bunschoten-Spakenburg
Email: info@autokeistad.nl
Mob: 06 - 44229646
Aan deze teksten kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
- 5-bak
- 5-deurs combi
- Airbag(s)
- Aluminium interieur afwerking
- Brede beschermstrip
- Entertainment system
- Interieur filter
- Knipperlicht
- Mistlampen
- Speciale kleur
- Speciale koplampen
- Ventilatie/Verwarmingssysteem
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 517 kg
Wielbasis: 249 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.299 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 106 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.918 x 1.683 x 1.432 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 1.023 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 284 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,3 s |
| Actieradius | 737 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Auto Keistad
Ampereweg 13752 LR Bunschoten-Spakenburg



















