
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Fiesta
1.4-16V Futura 80pk,Apk 3/4/27
€ 9992005252.844 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 juni 2005 |
| APK | 3 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Ford Fiesta 1.4-16V Futura 80pk een goed onderhouden auto
Apk 03-04-2027 met nap
999,-
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
Overig
- AUX/USB ingang
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Laadvermogen: 519 kg
Wielbasis: 249 cm
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Bedrijfsinformatie
Zolang de advertentie er staat is de auto beschikbaar.
Wij zijn veel onderweg dus voor serieuze interesse of voor het maken van een afspraak even bellen 0629352245 bereikbaar van 8.00 tot 18.00.
Op vragen om de laatste prijs of onzin biedingen wordt niet gereageerd.
Uw huidige auto inruilen is bij ons mogelijk tegen handelsprijzen.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.388 cc |
| Max. vermogen | 59 kW (80 pk) |
| Max. koppel | 124 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.920 x 1.680 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.001 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 261 - 945 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 692 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Schotpoort Handelsonderneming
Stuijvenburchstraat 66961 DR Eerbeek




























