

Ford Fiesta
1.3-8V Style AIRCO 79000 KM.
€ 2.500200679.448 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 juli 2006 |
| APK | 26 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Ford Fiesta 1.3-8V Style AIRCO 79000 KM.
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Dankzij hoogwaardige techniek en verschillende veiligheidssystemen, biedt deze Ford Fiesta u optimale veiligheid en comfort tijdens iedere rit. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Ford Fiesta. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
U kunt deze deze auto financieren vanaf €69,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp nummer voor:
RTO Autoservice Stadskanaal
06-11 86 66 32
Whatsapp nummer voor:
RTO Exclusive
06- 25 37 00 90
RTO Autoservice Stadskanaal
Veenstraat 3
9502EZ Stadskanaal
0599727012
stadskanaal@rtoautoservice.nl
www.rtoautoservice.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.299 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 106 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.918 x 1.683 x 1.429 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 1.017 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Trekgewicht geremd | 100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 268 - 945 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,3 s |
| Actieradius | 737 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | C |





