
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 5ER REIHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 8 maanden oud. In november 2017 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 197 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De BMW heeft een topsnelheid van 232 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,6 l/100 km. De 5ER REIHE is 3.117 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 5ER REIHE |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 15.657 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 9 september 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 november 2017 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 november 2017 |
| APK melddatum | 30 januari 2025 |
| APK vervaldatum | 6 februari 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 306D3 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Max. vermogen | 145 kW / 197 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 176 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.665 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 1.300 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.843 mm |
| Breedte | 1.846 mm |
| Hoogte | 1.491 mm |
| Wielbasis | 2.890 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Maximum vermogen | 145 kW / 197 pk |
| Maximum koppel | 400 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1650 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
