
Kia Sorento 2.5 CRDi EX X-clusive (2006)
De Kia Sorento lijkt op een Europese tekentafel tot stand te zijn gekomen en dat, in combinatie...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze KIA SORENTO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 34.923 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 194 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De KIA heeft een topsnelheid van 192 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 11,9 l/100 km. De SORENTO is 9 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 372 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Lisse met een kilometerstand van 314.777 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | KIA |
| Model | SORENTO |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 8.889 |
| Nieuwprijs | € 34.923 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 21 juni 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 juni 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | 7 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 6 juni 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen balk by achteras |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | G6CU |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3497 cc |
| Max. vermogen | 143 kW / 194 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 17,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 9,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 11,9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 286 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.917 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.560 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.625 mm |
| Breedte | 1.884 mm |
| Hoogte | 1.804 mm |
| Wielbasis | 2.710 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/70R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Maximum vermogen | 143 kW / 195 pk |
| Maximum koppel | 300 Nm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| Kogeldruk | 112 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 486 - 1849 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.