Tweemaal Kia Stinger naar SEMA Show
Ook Cadenza aangepakt
De 'Creamy Orange' gespoten Stinger op de foto's draagt de naam Federation. De Koreaan krijgt een achterspoiler, een diffuser en een aangepaste motorkap waar Air Design USA verantwoordelijk voor is te houden. Het gevaarte staat op een set veren van Eibach en beschikt over een aangepast uitlaatsysteem. Ook wordt een open luchtfilter gemonteerd. Het totaalvermogen van de 3,3-liter grote zescilinder komt uit op 380 pk.
De beruchte heren en dames van West Coast Customs hebben zich ook op de Stinger GT, gestort, het resultaat is deze van een widebody voorziene Stinger die in totaal 3,6 centimeter breder is dan een regulier exemplaar. 21-inch wielen, een diffuser, andere uitlaateindstukken en een weelderig interieur maken tevens deel uit van het aanpassingsfeestje.
Ook de Cadenza wordt door bovengenoemde heren aangepakt. De auto krijgt nagenoeg dezelfde behandeling en draagt de naam Obsidian, uiteraard een verwijzing naar zijn duistere voorkomen.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Kia Stinger 2.0 256pk T-GDI GT-Line | Full-option | Org. NL |
- 2018
- 65.219 km

Kia Stinger 3.3 V6 T-GDI AWD GT met maar 36000 km! Full option, Facelift, Panorama schuif/kanteldak , sportuitlaat
- 2021
- 40.000 km

Kia Stinger 3.3 Twin Turbo V6 AWD GT Automaat - 370PK - Schuif-/kanteldak - Stoelverwarming-/ventilatie - Leder - HUD - 360 Camera - Fabrieksgarantie tot 04-2029
- 2022
- 75.288 km
