Twee nieuwe Dacia's op LPG

Dacia Logan MCV
Dacia neemt twee nieuwe modellen op LPG mee naar de AutoRAI.

Wie de hoge benzineprijzen wil omzeilen, kan kiezen voor een auto op LPG. Geïnteresseerden in het merk Dacia zijn per definitie in voor voordeel, dus het is niet gek dat juist dit merk zich wil profileren met autogas.

Op de AutoRAI wordt allereerst de Logan MCV met 85 pk 1,6-liter gepresenteerd met een af-fabriek LPG-installatie. Dacia meldt dat mijn zijn twee brandstoftanks de actieradius van de Logan 800 kilometer is. Bij de Sandero kan ook de versie met de 1,2-liter met 75 pk worden voorzien van LPG-inbouw.

In juni worden de nieuwe Dacia's leverbaar. Beide zijn ze duizend euro duurder dan hun evenknieën die op benzine rijden.

PRIVATE LEASE Dacia

Lezersreacties (40)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.