AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Trajectcontrole A2 Utrecht-Amsterdam begint
30
Weggebruikers op de A2 tussen Amsterdam en Utrecht worden vanaf maandag 24 uur per dag gecontroleerd op snelheid. Het Openbaar Ministerie (OM) begint op de snelweg een trajectcontrole in de richting van Amsterdam. De andere richting wordt al sinds vorig jaar gecontroleerd.
Bestuurders hebben zich te houden aan de snelheidslimiet van 100 kilometer per uur. De weggebruikers worden met borden op de controles gewezen.
Vanwege een conflict kon de trajectcontrole niet op beide rijrichtingen tegelijk worden ingevoerd. Het verantwoordelijke technologiebedrijf voldeed volgens justitie niet aan de regels. De trajectcontrole bleef uitgeschakeld en werd uiteindelijk vervangen.
Het traject tussen Maarssen en Holendrecht is 15,4 kilometer. Tussen Maarssen en Vinkeveen mag tussen 19.00 uur en 06.00 uur 130 kilometer per uur worden gereden.
Lees ook
Op Zoek Naar

Deze gebruikte SUV's hebben hoge instap en zescilinder

Test: Mitsubishi Eclipse Cross - Verder als EV, Frans comfort, Japanse garantie
Nieuws

'Rivian ontslaat nog eens honderden medewerkers'
Bandentest

Dit zijn de beste winterbanden in de maat 225/40 R18: voordelige band bijna op podium
Nieuws
