Top Gear Live keert terug naar Amsterdam
In 2010 was Top Gear Live vijf avonden achtereen goed voor een uitverkocht RAI-complex in Amsterdam en in april komen Jeremy Clarkson, Richard Hammond en James May terug naar onze hoofdstad om het spektakel van toen nog eens dunnetjes over te doen tijdens een nieuwe liveshow. Als locatie is deze keer gekozen voor de Ziggo Dome.
Het komt zelden voor dat het complete Top Gear-presentatieteam aanwezig is tijdens de liveshows dus wie het befaamde trio eens van dichtbij wil bewonderen, moet zeker gaan kijken. De show is heel anders dan in 2010 maar uiteraard zijn een aantal vaste onderdelen weer van de partij, zoals spectaculaire stunts, een supercarparade, bizar gemodificeerde auto's en natuurlijk de beroemde Stig. De show vindt plaats op 27 april 2013 en de kaartverkoop gaat woensdag 5 december om 12:00 van start via www.topgearlive.nl.
In AutoWeek 50, die volgende week woensdag in de winkel ligt, hebben we een interview met 'Captain Slow' James May. Dit uitgebreide interview zal ook op video verschijnen op autoweek.nl en de AutoWeek-app voor Android en iPhone, te downloaden in de App Store of via Google Play.
Lees ook

De 5 beste elektrische occasions van € 15.000 tot € 21.000

Nick zat vroeger als kind in deze snelle Seat Leon van zijn pa, nu is het zijn trotse bezit

De BMW iX4 wordt een iX3 met een hoekje minder - Vooruitblik

EU-strafheffing Chinese auto’s had precies omgekeerde effect
