'Tesla verkiest Turkije boven Griekenland'

Musk bevestigt komst naar Turkije

Back to Basics: Tesla Model S
Tesla gaat de Turkse markt betreden, waardoor de weg naar een nieuw verkooppunt in het land open ligt.

Dat melden Griekse en Turkse media. Volgens het Griekse Newsauto hoopt Tesla met de keuze voor Turkije de Zuid-Europese markt en landen in het Midden-Oosten beter te kunnen bedienen.

Vorige week bevestigde CEO Elon Musk dat Tesla later dit jaar in Turkije gelanceerd wordt. Hij beloofde zelf bij de presentatie van het merk in Istanbul aanwezig te zullen zijn.

Volgens de Grieken zijn de plannen van Tesla met Turkije door het bezoek van Musk aan de Turkse president Recep Tayyip Erdogan afgelopen november in een stroomversnelling geraakt.

UPDATE
Tesla meldt ons dat het gaat om een tweede verkooppunt en niet een nieuwe fabriek. Bovenstaand bericht is aangepast.

PRIVATE LEASE Tesla

Lezersreacties (87)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.