AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Tesla Motors opent kantoor en showroom in A'dam
30
Tesla Motors vestigt dit jaar een kantoor op de Amsterdamse Zuidas. Ook komt er een showroom in de buurt van het Museumplein.
Tesla Motors wil eveneens een servicecentrum openen in de hoofdstad, maar daar is de locatie nog niet van bekend. Tesla Motors heeft al verkoop- en servicecentra in Eindhoven.
De autofabrikant vestigde eerder in Tilburg het distributiecentrum voor de Europese markt.
Nederland is een van de landen waar veel vraag is naar de elektrische auto's van het in Palo Alto in Californië gevestigde bedrijf. Het Europese hoofdkantoor staat in Maidenhead in het Verenigd Koninkrijk.
Tesla Motors boekte in het vierde kwartaal een omzet van 306 miljoen dollar (233 miljoen euro). Het nettoverlies kwam uit op negentig miljoen dollar.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Tesla Model 3 Long Range AWD 75 kWh SOH 94,4%, Autopilot computer 3.0, Panoramadak, 360 Camera
- 2019
- 53.995 km
€ 25.985

Tesla Model S 100D Autopilot computer 2.0, Panoramadak, Cruise control, CCS- adapter is ingeschakeld,
- 2017
- 94.345 km
€ 27.795

Tesla Model S 75D Base SOH 89% | Elek panoramadak | Climate Pack | Premium Pack
- 2017
- 94.360 km
€ 23.985
PRIVATE LEASE Tesla
Lees ook
Nieuws

Tesla-schaamte bestaat echt in Nederland: dit zijn de cijfers

Joesoef (48) rijdt al 700.000 km in zijn Tesla Model 3 met originele accu: 'Kijken hoe lang nog'
Nieuws

CO2-pool Tesla flink kleiner: Stellantis en Toyota gaan eigen weg
Vergelijkende test

De Skoda Elroq is goed, maar de Tesla Model Y 'Standard' is beter
Nieuws

