AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Technische malheur AutoWeek-site opgelost
Er kan weer worden gereageerd!
39
Wegens een technisch mankement is het vanochtend niet goed mogelijk geweest om te reageren op nieuwsitems. Inmiddels is het ongemak verholpen.
Zoals jullie wellicht hebben gemerkt, is het deze ochtend opvallend rustig geweest wat betreft reacties onder de nieuwsitems. Wat blijkt nu? Er werd wel degelijk gereageerd, alleen werden die reacties vervolgens niet weergegeven.
Vanochtend is er vanuit onze webafdeling een update geweest die kennelijk dit ongemak heeft veroorzaakt. Inmiddels is dat verholpen en moeten alle geplaatste reacties weer online ploppen. Onze excuses voor het ongemak.
Lees ook
Nieuws

DS 3 nog meer voor de fijnproever
Nieuws

Kabinet kijkt naar lagere wegenbelasting vanwege brandstofprijzen
Nieuws

Volkswagen Caddy vernieuwd, maar wat erin zit is nog een verrassing
Nieuws

Citroën C3, C3 Aircross en C4 nu ook als meer opvallende Collection
Nieuws
