Suzuki Ignis nu ook als 3-deurs
De Suzuki Ignis zou aanvankelijk alleen maar als 5-deurs in ons land worden geleverd. Maar nu heeft toch ook de driedeursversie zijn opwachting gemaakt. Nog meer goed nieuws: er komt ook meteen een sportief ogende uitvoering.
Na de vijfdeurs Ignis is er nu dus ook een driedeurs versie. Hij werd al op andere Europese markten geïntroduceerd en staat nu dus ook bij de Nederlandse Suzuki-dealers.
Tot de standaarduitrusting van de Ignis 3-deurs behoren mistlampen vóór en lichtmetalen velgen. Net als de variant met twee portieren méér heeft hij elektrisch bediende ramen en centrale portiervergrendeling.
Suzuki heeft meteen maar een Sportpakket voor de Ignis ontworpen, dat met onmiddellijke ingang leverbaar is. In het interieur is dat herkenbaar aan aluminium accenten op het dashboard. Van buiten valt hij op met een achterspoiler, een uitlaatsierstukje en 15' lichtmetalen velgen met Dunlops in de maat 185/55 HR15. Een zogenaamde push bar op de voorkant maken hem extra stoer en geven een beetje een 4x4-indruk.
De prijs van de Suzuki Ignis 1.3 GS is f 26.442,32/€11.999. Het sportpakket staat voor f 4.311,27/€ 1959 in de prijslijst. Tijdens de introductieperiode (t/m 31 december a.s) is de prijs voor dit pakket verlaagd tot f 2643,06/€ 1199.
(Henny Hemmes)
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Suzuki Splash 1.0 VVT Exclusive
- 2011
- 220.275 km

Suzuki Vitara 1.4 Boosterjet 129pk Smart Hybrid Style (RIJKLAARPRIJS) *Tot 10 Jaar Suzuki Garantie
- 2021
- 68.026 km

Suzuki S-Cross 1.4 Boosterjet Smart Hybrid Select | Privacy Glass | Stoelverwarming | Suzuki Safety System | Suzuki-paasweekend
- 2026
- 1 km
PRIVATE LEASE Suzuki
Lees ook

Dit zijn de tien meest waardevaste auto's van Nederland

Deze occasion is betrouwbaar, ruim en lekker zuinig

Suzuki is in één klap al heel ver met solid-state accu’s

60 jaar Suzuki: zwarte accentjes kosten blijkbaar €2.000

