Je kunt er maar beter vroeg bij zijn, moet Subaru gedacht hebben. We krijgen namelijk nu al de lijst van automobiele aanwezigen te zien die het merk op de beursvloer van de Tokyo Auto Salon een plekje zal geven. Beeldmateriaal zit er helaas nog niet bij.
Subaru neemt een drietal concept-cars mee, waarvan we er één al eerder hebben gezien in New York: de BRZ STI Performance Concept. Ook nu ligt onder de kap de geblazen 2.0-liter viercilinder die het merk ook in de raceversie van de BRZ heeft liggen.
Wél nieuw is de Levorg STI Concept. De nieuwe Levorg is als STI zowel motorisch als optisch onder handen genomen door Subaru Tecnica International (ST) en belooft nog een stapje dichterbij een daadwerkelijk productiemodel te gaan komen. Tenslotte zal ook de XV niet overgeslagen worden. De Hybrid-variant - hier niet leverbaar - krijgt eveneens een STI-saus over zich heen gegoten. Ook deze nieuweling heeft officieel nog een 'studiemodel', maar we gaan er vanuit dat het niet lang meer zal duren eer ook deze STI op de markt wordt gebracht.



