Vandaag wordt het glibberen en glijden in de sneeuw. Dat gaat vast bijzondere verkeerssituaties opleveren. Stuur je mooiste/beste/spectaculairste sneeuwfoto's in, en wij zorgen voor een plek op de website!
De eerste serieuze sneeuwval is altijd even wennen voor het verkeer. Als we de voorspellingen mogen geloven, staat ons vandaag zwaar verkeer te wachten. Wij zijn nieuwsgierig naar wat je tegenkomt onderweg.
Stuur je foto of video van het verkeer in de sneeuw naar journaal.autoweek@autoweek.nl en wij zorgen voor een plek op de website voor de mooiste, beste of spectaculairste inzendingen.
Alexander Evers van Eko Slee Import Nederland stelt aan de inzender van de mooiste sneeuwfoto een slee ter beschikking.
46
Bekijk reacties
