Seat Multi Sport Vehicle
Het duurt nog wel even voordat we een prototype van een midi-MPV van Seat kunnen verwachten. Een eerste schets laat zien, waaraan wordt gewerkt.
Dat Seat bezig is om in het populaire segment van de midi-MPVs iets te ontwikkelen is niet onlogisch. Het Spaanse merk is daarbij wel wat laat, maar dat was concerngenoet Volkswagen ook al met de Touran. Seat heeft in Genève al wel een ontwerpschets vrijgegeven van de MSV, de Multi Sport Vehicle.
Voor dit model zal Seat gebruik maken van de techniek van de Touran, maar het ontwerp is compleet anders. Van de nieuwe Seat kunnen we in september op de IAA in Frankfurt een concept car verwachten, terwijl we vermoeden dat het productiemodel volgend jaar in Genève zal staan. Als we het goed hebben begrepen, moet de Seat MSV medio 2004 klaar zijn voor de eerste rij-impressies.
PRIVATE LEASE Seat
Had je deze auto's al gezien?

Seat Ibiza FR 1.0 TSI 95pk 5drs | Airco | LED verlichting | LM-Velgen
- 2017
- 91.596 km

Seat Tarraco 1.5 TSI Style 7p. * Carplay * Camera * Keyless * Virtual Cockpit
- 2020
- 73.477 km

Seat Arona SUV Style Business Intense 95 pk | Navigatie | Achteruitrijcamera | Parkeersensoren Voor en Achter | LED Dagrijverlichting | Keyless Entry/Start | Dodehoek Detectie | Climate Control | Adaptieve Cruise Control | 16" Lichtmetalen Velgen | Apple Carplay/Android Auto |
- 2021
- 30.567 km