AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Seat investeert miljarden
Grootste investering in geschiedenis Spaanse merk
26
Seat investeert de komende vier jaar ongeveer 3,3 miljard euro in fabrieken en de ontwikkeling van nieuwe modellen. Dat maakte het dochterbedrijf van Volkswagen woensdag bekend.
Het bedrag wordt vooral besteed aan de introductie van vier nieuwe modellen in de komende twee jaar. Volgens topman Jürgen Stackmann is het de grootste investering in de historie van Seat. Die moet ervoor zorgen dat de verkopen, die sinds 2013 toenemen, blijven groeien.
Het eerste nieuwe model dat Seat op de markt brengt, is een compacte SUV, waarvan de 20v20-concept een voorbode is. Het productiemodel wordt begin 2016 gepresenteerd.
PRIVATE LEASE Seat
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Seat Ibiza ST 1.2 TDI E-Ecomotive - 2011 - 319.654 km - Klokje rond
Nieuws
Nieuwe topman voor Seat en Cupra
Nieuws
Eigenaar Seat Arona krijgt na ‘diefstal’ €26.479,47 van verzekering, maar dan ontstaat twijfel
Op Zoek Naar