PSA werkt meer samen met Mitsubishi

Mitubishi iMiEV
PSA en Mitsubishi halen de banden verder aan: beide autofabrikanten gaan samenwerken bij de ontwikkeling van een elektrische auto.
Dat meldt persbureau ANP. Mitsubishi gaat de technologie tegen oververhitting van accu's en de kennis op het gebied van transmissies delen. Ook gaat Mitsubishi lithium-ion-batterijen leveren. Het Japanse merk heeft technologie in huis, want het wil in 2010 een volledig elektrisch aangedreven auto op de markt brengen.
De elektrische auto is niet het eerste samenwerkingsproject van PSA en Mitsubishi. Eerder kreeg de Mitsubishi Outlander de Peugeot 4007 en de Citroën C-Crosser als zustermodellen. Bovendien hebben beide concerns aangekondigd samen een compacte crossover te gaan produceren in Rusland. Deze krijgt waarschijnlijk trekken van de Mitsubishi Concept cX.

PRIVATE LEASE Mitsubishi

Lezersreacties (14)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.