PSA Chrysalide interieur voelt met je mee
Autocar meldt dat het Chrysalide-interieur in staat is om stress en vermoeidheid te verminderen. Als de camera detecteert dat de bestuurder stress heeft, moe is of snel geïrriteerd is, dan komt het systeem in actie.
De trucendoos van Chrysalide bestaat uit geuren, geluiden, visuele effecten en zelfs massages. De bestuurder kan vooraf aangeven welke zintuigen er op welke manieren geprikkeld moeten worden als het systeem actief wordt.
Het Spatial Sound System kan bijvoorbeeld extra duidelijke navigatie-instructies geven: aanwijzingen om naar links te gaan, klinken dan aan de linkerkant en de aanwijzing om een bocht naar rechts te maken komt dan van rechts.
De luchtkwaliteit in de cabine wordt verbeterd door een filter dat al standaard is op de modellen die Citroën in China levert.
Het Chrysalide-pakket is meer dan een proefballonnetje: vanaf 2016 komt in ieder geval een deel van deze voorzieningen beschikbaar op de Europese modellen van PSA.
PRIVATE LEASE Citroën
Had je deze auto's al gezien?

Citroën C3 1.2 PureTech S&S Feel Edition
- 2019
- 45.270 km

Citroën C4 Picasso 2.0 BlueHDi Intensive Lage km-stand! Massagestoelen. Staat in Hoogeveen
- 2015
- 77.025 km

Citroën C4 Feel Pack 50 kWh Camera | Navigatie | Stoelverwarming | Carplay | Digitaal Dashboard | Cruise | Clima | Parkeersensoren | | Achteruitrijcamera | Airco (automatisch) | Comfortstoel(en)
- 2023
- 39.235 km