Prijzen Opel Vectra bekendgemaakt
Opel heeft de prijzen van de nieuwe Vectra bekend gemaakt. Vlak voor de zomer begint staat de Vectra sedan bij de dealer. In oktober 2002 volgt sportieve 5-deurs GTS en nog weer zes maanden later is het tijd voor de Vectra Signum. Als laatste zal de Vectra Stationwagon verschijnen in september 2003.
De basisprijs van de Vectra sedan bedraagt € 22.995,- voor de 1.8-16V (90kW/122pk). De prijzen voor de 2.2 liter (108 kW/147 pk) beginnen bij € 24.995,- voor de basisuitvoering. Daarnaast is de Vectra leverbaar met twee dieselmotoren, de 2.0 DTi (74kW/100pk) kost € 24.995,-; de 2.2 DTi (92kW/125pk) verlaat de showroom voor € 25.995,-.
Elke Vectra krijgt standaard onder meer zes airbags, ABS, remassistent, elektrische ramen voor, hoofdsteunen achter, informatiedisplay, elektrisch bedienbare en verwarmbare buitenspiegels, centrale deurvergrendeling en airconditioning.
Wie meer luxe wil, kan kiezen voor de Comfort-uitvoering. Deze variant heeft alles wat elke Vectra heeft, aangevuld met onder meer 16 inch wielen, mistlampen voor, board computer en cruise-control. De meerprijs van Comfort-uitvoering ten opzichte van de basis Vectra bedraagt € 1000,-.
De meest luxeuze uitvoering is de Elegance. Deze versie heeft alles genoemd bij de Comfort en bovendien 16 inch lichtmetalen velgen, elektrische ramen achter, in carrosseriekleur gespoten deurgrepen, houtafwerking op het dashboard en automatische klimaatregeling. Daarnaast is de Vectra in Elegance-uitvoering uitgerust met een radio-cd speler. Voor de Elegance-uitvoering geldt een meerprijs van € 2900,- ten opzichte van de basis Vectra.
Op de Vectra Elegance is bovendien een Executive pakket leverbaar. Het pakket bestaat onder andere uit verchroomde deurgrepen, 17 inch lichtmetalen wielen, elektrische stoelbediening met geheugen, regensensor, lederen bekleding en een automatisch dimmende binnenspiegel. Het Executive pakket staat in de prijslijst voor € 3600,-.
De Vectra heeft enkele praktische snufjes meegekregen. Zo gaat de nummerplaatverlichting automatisch branden zodra de achterklep wordt ontgrendeld, is er een automatische bandenspanningssensor en wordt de duurste versie geleverd met twee contactsleutels met geheugenfunctie voor afstelling van de bestuurdersstoel en spiegels.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
Lees ook

Drie ruime gebruikte stationwagons: ideaal voor de komende vakantie

Nu bijna zeldzamer dan een Ferrari: de ooit populaire Opel Vectra en Volvo 440 in een dubbeltest

Deftige Opel Vectra verdient trouw baasje - Liefhebber Gezocht

Deze Opel Vectra kun (en mag) je niet missen – Liefhebber Gezocht



