Porsche 911 Targa 4 GTS kan er ook wel bij
De Targa ondergaat dezelfde GTS-behandeling als de gewone 911 GTS. Dat betekent dat de atmosferische boxermotor 430 pk levert. Hij is voorzien van een Sport Chrono Pakket, het Porsche Active Suspension Management (PASM)-sportonderstel en een sportuitlaat en natuurlijk heeft hij de widebody. Elke pk van de Targa GTS hoeft maar 3,6 kilo voort te stuwen dus dat is een makkelijk leventje voor de zescilinder.
Vierwielaandrijving is uiteraard standaard, wel kun je nog kiezen uit een handgeschakelde bak of een PDK-transmissie, een automaat met dubbele koppeling.
Alleen van de laatste versie krijgen we een sprinttijd en topsnelheid, en dat zegt waarschijnlijk al iets over wat het merendeel van de klanten kiest, de PDK.
Van 0 naar 100 duurt 4,3 seconden en hij loopt 300 km/h exact.
In het interieur komt veel alcantara, dat biedt niet alleen grip, het is ook lichter dan leer, is de redenatie.
Met handbak kost de Targa 4 GTS 178.011 euro, met PDK is dat 172.401 euro en dat komt doordat het gemiddelde verbruik van de PDK 9,2 liter per 100 km is en dat van de versie met zevenbak handgeschakeld 10,0 l/100 km.