Porsche 911 GTS Club Coupé voor de fans
Het is dit jaar zestig jaar geleden dat de Porsche Club of America - een vereniging van Porsche-adepten in de Verenigde Staten - werd opgericht. Als eerbetoon aan deze enthousiastelingen heeft Porsche een speciale versie van de 911 GTS bedacht: de Club Coupé.
De GTS Club Coupé is Club Blau gespoten en is voorzien van het Sport Design-optiepakket. Het meest opvallende is wellicht de historisch verantwoorde ducktail-spoiler aan de achterzijde. Verder zien we een sportuitlaat, 20-inch Sport Classic-wielen, donkere achterlichtunits en speciale buitenspiegels.
Ook vanbinnen is de GTS aangepast. Het is leer, alcantara en koolstofvezel dat er de klok slaat en uiteraard vinden we er een aantal Club Coupé-badges. De 430 pk sterke 3,8-liter zespitter is identiek aan die van de reguliere GTS. Er worden slechts 60 Club Coupés gemaakt, waarvan er één wordt weggegeven aan een lid van de Porsche Club of America.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Porsche 911 911 - 3.0 CARRERA 4S COUPE | 42.000km
- 2019
- 42.000 km

Porsche 911 Targa 4 GTS PDK | Bose | LED Matrix | PTV | Achterasbesturing | Carbon | Sportuitlaat | Chrono | Cabriolet | Targa | Dealer Onderhouden
- 2022
- 15.800 km

Porsche 911 911 Carrera 4S Cabrio Burmester Sportuitlaat Carbon Chrono 911 3.0 4S Cabrio Surround 18-weg Alcantara
- 2021
- 53.442 km
Lees ook

Porsche 911 krijgt mogelijk 'Turbo Touring'-versie

Porsche 911 Turbo S: de allersterkste 911 ooit is (niet) de duurste

Porsche 911 Turbo S: tweede hybride 911 is sterkste 911 ooit [+VIDEO]

In de jaren 70 probeerde Porsche de 911-rijder al aan de (half-)automaat te krijgen
