Polestar krijgt er een nieuw model bij: de Polestar 4 SUV. Dat is een variant van de Polestar 4 mét achterruit en daarmee rijd je waarschijnlijk minder snel een deuk in je achterklep.
Onlangs voerde Polestar wijzigingen door op de Polestar 4. Daarbij kreeg de auto een nieuwe naam: Polestar 4 Coupé. Dat is niet zomaar. De Polestar 4 Coupé krijgt een variant met een andere carrosserievorm naast zich. Daarvan weten we nu zijn naam: Polestar 4 SUV.
Polestar geeft alvast een glimp van de Polestar 4 SUV.
De Polestar 4 SUV wordt een praktischer gevormde variant van de Polestar 4 Coupé. Hij krijgt onder meer een daklijn die verder naar achteren toe doorloopt en eindigt in een relatief recht aflopende bilpartij. In de achterklep zie je iets wat de Polestar 4 Coupé niet heeft: een achterruit. Mogelijk helpt dat sommige Polestar 4-rijders een deuk in de achterklep te voorkomen.
De Polestar 4 SUV krijgt zeer waarschijnlijk dezelfde aandrijflijnen als de Polestar 4 Coupé. Reken op een Rear Motor geheten instapper met 272 pk en een 100-kWh accu, een combinatie die goed is voor een rijbereik van 630 kilometer. Daarboven komen de Dual Motor-varianten met 544 pk en vierwielaandrijving te staan. Op 2 september weten we meer. Tot die tijd moeten we het met de illustraties doen die we eerder al van de auto lieten maken (foto's 1 en 2).






