Opel stopt 120 pk sterke 1.4 turbomotor in Corsa

Opel Corsa
De Corsa krijgt er een nieuwe motorisering bij: een 1,4-liter turbobenzinemotor met 120 pk. We hebben ook gelijk de prijzen van de Corsa's met deze motor.

Er was voor de Corsa al een 1,4-liter grote benzinemotor die 100 pk levert, nu komt daar een 120 pk sterke turbovariant met een koppel van 175 Nm bij. Deze krachtbron is tevens voorzien van een start-stopsysteem, waardoor het verbruik uitkomt op 5,5 liter op 100 kilometer en de CO2-uitstoot ligt op 129 gram per kilometer. De motor is gekoppeld aan een handgeschakelde vijfbak, die zich door nieuwe onderdelen soepeler moet laten bedienen. De sprint van 0 naar 100 km/h ligt op 10,3 seconden, de topsnelheid op 195 km/h.

De nieuwe motor is leverbaar op de Color Edition- en Cosmo-uitvoeringen van de Corsa. In het eerste geval bedraagt de vanafprijs 17.795 euro, in het tweede geval 18.995 euro voor de driedeurs en 19.595 voor de vijfdeurs. Tegelijkertijd komt Opel met speciale All Black en All White-versies van de Color Edition-uitvoering, al zijn deze niet bestemd voor de Nederlandse markt.

PRIVATE LEASE Opel Corsa

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (42)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.