Ook Cupra Leon en Formentor zijn nu goedkoper
Na de Born en Terramar worden nu de Cupra Leon en Formentor goedkoper.
De prijzen van de Cupra Leon en Formentor gaan omlaag. Niet met enorme bedragen, maar toch met achtereenvolgens €2.000 en €1.000.
Eerder deze maand werden de Cupra Born en Terramar enkele duizenden euro's goedkoper en nu voert het sportieve zustermerk van Seat een vergelijkbare prijswijziging door op de Cupra Leon en Formentor. Ongeacht de gekozen aandrijflijn of uitvoering zakken de prijzen van de Cupra Formentor met €2.000. Dat betekent dat de Formentor er als 204 pk plug-in hybride nu vanaf €42.990 is. Liever een Cupra Formentor met een 272 pk plug-in hybride aandrijflijn? Dan ben je vanaf nu minimaal €46.990 kwijt. Nieuw is het Eclipse Pack dat Cupra voor de Business- en VZ Performance-uitvoering heeft bedacht. Dat heeft voor de Business-uitvoering een meerprijs van €995 en voor de VZ Performance-uitvoering van €495. Het brengt onder meer zwarte lichtmetalen 19-inch Actric-wielen en matrix-ledkoplampen naar de Formentor.
Ook de Cupra Leon wordt goedkoper. De prijzen zakken ongeacht de gekozen carrosserievariant, aandrijflijn of uitvoering met €1.000. De Cupra Leon Hatchback is er vanaf nu vanaf €41.990, de Cupra Leon Sportstourer vanaf €42.990. Dat betekent dat een Leon Sportstourer dezelfde vanafprijs heeft als de Formentor. Net als de Formentor zijn ook de Leons er als 204 en 272 pk sterke plug-in hybrides.
PRIVATE LEASE Cupra Leon
Had je deze auto's al gezien?

Cupra Leon VZ Performance | Achteruitrijcamera | Digitaal instrumentenpaneel (Virtual Cockpit) | Draadloze Apple CarPlay™, Android Auto™
- 2025
- 10 km

Cupra Leon Business | Achteruitrijcamera | Digitaal instrumentenpaneel (Virtual Cockpit) | Draadloze Apple CarPlay™, Android Auto™
- 2025
- 10 km

Cupra Leon Business | Achteruitrijcamera | Digitaal instrumentenpaneel (Virtual Cockpit) | Draadloze Apple CarPlay™, Android Auto™
- 2025
- 10 km