Officieel: Chevrolet WTTC Ultra

Chevrolet WTCC Ultra
Chevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC UltraChevrolet WTCC Ultra

We berichtten al eerder over de Chevrolet WTCC Ultra, maar vandaag maakt het publiek op de autosalon in Parijs officieel kennis met de Chevy.

De 2,0-liter 190 pk sterke commonrail diesel van de Ultra ligt ook in de Captiva en komt tevens terecht in de Epica, die in de voorjaar van 2007 hier zal zijn. Alleen in die twee laatse auto's heeft de diesel 150 pk. De Ultra is ontworpen door een 25-jarige Australiër die voor inspiratie naar roofvogels keek. Het agressieve van die vogels zie je duidelijk terug in het design. Om het gewicht van de body zo laag mogelijk te houden heeft General Motors veelvuldig gebruik gemaakt van carbon en glasvezel. GM is namelijk verantwoordelijk voor de raceklare versie van de WTCC Ultra.

Chevrolet deed in het begin geheimzinnig over het 'stealthy' interieur. Nu weten we wat het precies inhoudt. Het gaat om het vele carbon, ongepolijst metaal en een speciale rubberverf, gebaseerd op de film Batman Returns. En inderdaad, de binnenkant heeft wat weg van de Bat-mobiel.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.