Nissan plaagt met aangeklede Micra
De onlangs getoonde schimmige teaser toonde een cross-over die mogelijk het gat - indien dat er was - tussen de Juke en de Qashqai gaat opvullen. Het Japanse mengelmoesje zal in het Braziliaanse São Paulo aan het grote publiek worden getoond, maar daar houdt Nissan het niet bij.
Eerlijk is eerlijk, de tweede Nissan-primeur is toch net even minder spannend. We krijgen opnieuw een schimmige afbeelding op ons scherm, waarop ditmaal het silhouet van een Micra te zien is. In Brazilië heet de huidige Micra overigens New March, de vorige generatie wordt ernaast verkocht als March. Nissan zegt een feestelijke primeur te tonen die het succes op het WK-voetbal moet vieren. Het lijkt erop dat het merk de Micra van een sportief oranje jasje voorziet, compleet met een bodykit, een achterspoiler en stoere lichtmetalen wieltjes.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Nissan Micra 1.0L Acenta / Dealer Onderhouden / 16'' Velgen / All Seasonbanden / Apple CarPlay & Android Auto / Cruise control / Elektrische ramen voor / Elektrisch verstelbare spiegels
- 2017
- 136.710 km

Nissan Micra 1.2 Visia
- 2004
- 198.491 km

Nissan Micra 1.0 IG-T Acenta Navigatie ( Via Apple Carplay/Android Auto ), Airco, Cruise Control, Parkeersensoren
- 2019
- 89.251 km
PRIVATE LEASE Nissan Micra
Lees ook

De basisversie van de Nissan Micra lijkt op de Standard-modellen van Tesla

Nissan Micra duizenden euro’s goedkoper door Business Edition

Ze zijn niet mooi en uit de gratie maar daardoor kun je nu wel voor €3.000 lente vieren

Deze Nissan Micra reed zo'n 1.000 km per jaar - Liefhebber gezocht


